Oferta Płatna

Oferta płatna

Weekendowa szkoła rodzenia dedykowana jest dla par, które nie mają czasu uczęszczać na zajęcia w tygodniu według standardu jaki wyznacza NFZ.
Zajęcia są dynamiczne a teoria przeplata się z praktycznymi ćwiczeniami.

Kurs weekendowy (kurs w pigułce) obejmuje 8 godzinne spotkanie z położną, podzielony jest na dwa dni . Tematy omawiane podczas kursu:

wizyty patronażowe po porodzie

CENA KURSU : 799zł- grupa( 3 pary) 899 zł- kurs indywidualny

Pakiety opieki okołoporodowej

Pakiet comfort - basic (oszczędzasz 200zł)

Pakiet comfort – basic to propozycja dzięki której zapewnisz  sobie i  dziecku bezpieczne minimum opieki. Wybór tego pakietu pozwoli Ci zapewnić sobie komfort . Co zyskujesz? :dwie  60 minutowe dowolne  konsultacje  w naszym gabinecie, 2 badania ktg w Twoim domu w dowolnie wybranym przez Ciebie terminie, 2 wizyty domowe po porodzie, zdjęcie szwów z rany krocza lub z rany po cieciu cesarskim. *wizyty odbywają się w od poniedziałku do piątku po godzinie 18:00)

Cena pakietu to tylko 850 zł

Pakiet Premium
(oszczędzasz 400 zł)

pakiet  PREMIUM  to propozycja dzięki , której zyskujesz 3 konsultacje w gabinecie w terminie  dogodnym dla Ciebie, 3 badania ktg wraz z analizą w zaciszu Twojego domu, 3 wizyty po porodzie a podczas pierwszego spotkania kąpiel  noworodka z instruktażem i wskazówkami. Zdjęcie szwów z rany krocza lub z rany po cięciu cesarskim. Wybierając  opcje PREMIUM  zyskujesz możliwość wizyty w weekend lub święta, więc wychodząc ze szpitala w piątek lub podczas przerw świątecznych nie musisz się martwić , że zostaniecie  sami bez opieki.

Cena pakietu to tylko 1180 zł

Pakiet Super Premium
(oszczędzasz 690 zł)

Super Premium  stworzony został z myślą o  najbardziej wymagających pacjentach, oczekujących bardzo szerokiego zakresu opieki okołoporodowej. Wybierając ten pakiet zyskujesz dostęp do niemalże nieograniczonego kontaktu i opieki naszej położnej .Dwie z wizyt mogą odbyć się w weekend  lub święto. Wykupując pakiet Super Premium  możesz  nawet po zakończonej opiece skorzystać z naszych porad i doświadczenia. Dodatkowo  zyskujesz profesjonalną konsultację doświadczonej i cenionej osteopatki, która specjalizuje się  w opiece nad kobietami, oraz konsultacje z osteopatą dziecięcym , który oceni rozwój Twojego malucha oraz jego stan zdrowia po porodzie.

Cena pakietu to tylko 1900 zł

Bądźmy w kontakcie