Z kim współpracujemy

Dowiedz się więcej:

osteopata uroginekologicznyJagoda Przybylska

 w gabinecie zajmuje się optymalnym przygotowaniem ciała i pomocą w jego adaptacji do stanu ciąży. Pracuje na wszystkich systemach ciała pomagając zmniejszać albo zlikwidować dolegliwości ciążowe( bóle kręgosłupa lędzwiowego, piersiowego, szyjnego, drętwienie rąk, nóg, bóle kości krzyżowej i ogonowej, bóle pośladków, zgaga, płytki oddech)

Podczas zajęć pomaga zrozumieć jak funkcjonuje dno miednicy oraz co robić by uniknąć takich dolegliwości jak nietrzymanie moczu, obniżenie narządu rodnego, cystocele, rektocele, enterocele, hemoroidy, wypadanie macicy.

Wiktor Murach

specjalizuje się w osteopatycznej terapii pediatrycznej oraz  w pracy z dysfunkcjami związanymi z zaburzeniami trzewnymi. w swojej praktyce łączy osteopatię z elementami terapii neurorozwojowej.

dr. inż. Angelika Śmidowicz

Certyfikowany dietetyk przyjazny matce karmiącej, dietetyk kliniczny, technolog żywności.

Specjalizuje się w diecie wspierającej płodność, diecie kobiet ciężarnych i mam karmiących piersią (także tych z cukrzycą). Od podszewki zna temat chorób tarczycy, alergii i nietolerancji pokarmowych (w tym ciężkich przypadków u niemowląt), chorób genetycznych wymagających diety eliminacyjnej (celiakia). Od kiedy została mamą pasjonuje ją rozszerzanie diety u niemowląt i żywienie dzieci. Konsultuje dietę ketogeniczną w leczeniu padaczki lekoopornej. Na etapie studiów inżynierskich jej zainteresowania koncentrowały się na wrodzonych wadach metabolizmu takich jak galaktozemia i fenyloketonuria. Na studiach magisterskich prowadziła badania dotyczące raka piersi u kobiet w okresie okołomenopauzalnym w OPEN w Poznaniu. Rozprawę doktorską obroniła na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu i dotyczyła ona wpływu różnych modeli żywienia na choroby przewlekłe takie jak otyłość, cukrzyca typu 2, choroby układu krążenia (zawały, udary, nadciśnienie tętnicze).

Beata Granops

Psycholog, socjolog, na co dzień pracuje w Fundacji ZERO-PIEĆ, gdzie pomaga rodzinom z małymi dziećmi. Specjalizuje się głównie w wspieraniu matek i par w okresie okołoporodowym(np. ze względu na przeżywanie silnego lęku). Pomaga kobietom przeżywającym depresje poporodową oraz  rodzinom, które czują, ze potrzebują wsparcia w rozumieniu i budowaniu relacji z nowonarodzonym dzieckiem. Doświadczenie zdobywała  m.in. w szpitalu neuropsychiatrycznym w Kościanie, na oddziale  Intensywnej Opieki Noworodka w GPS w Poznaniu, na Dziecięcym Oddziale Onkologicznym oraz w Parent-Infant Clinic w Londynie. Od 2013 roku Beata jest związana ze School of Infant Mental Health w Londynie gdzie ukończyła 5-letnią szkołę psychoterapii rodzic-niemowlę, a obecnie poddaje swoją pracę regularnej superwizji.

Natalia Mendowska

Jest Certyfikowanym Doradcą Noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Nieustannie poszerza swoją wiedzę , biorąc udział w różnego rodzaju kursach i konferencjach. W pracy z rodzicami korzysta ze swojej wiedzy i doświadczenia, ale przede wszystkim stawia na uważność i indywidualne podejście.
Na co dzień położna rodzinna, założycielka Dies Natalis

Położna, ratownik medyczny- mgr  Laurencja Kurkiewicz absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Wielkopolskiego Centrum Edukacji Medycznej. Opieka medyczna to jej powołanie i pasja. Pracuje jako instruktor pierwszej pomocy oraz instruktor masażu Shantala. Dzięki determinacji, przeszła przez najbardziej wymagające oddziały służby zdrowia takie jak : ostry dyżur, sala porodowa, oddział toksykologii, ginekologii  i onkologii. W Dies Natalis prowadzi dla rodziców warsztaty pierwszej pomocy pediatrycznej.

Marta Król – fizjoterapeutka. Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.
Pracuje w koncepcji NDT Bobath oraz wykorzystuje inne metody pracy (trójpłaszczyznowa manualna terapia wad stóp u dzieci, Anatomy Trains, osteopatyczne zabiegi lecznicze w pediatrii, kinesiology taping, terapia bazalna itp.) tak by możliwie jak najlepiej osiągnąć wyznaczone cele.
W pracy skupia się na wszystkich aspektach rozwoju dziecka, ponieważ jest ono całością. Rozwój dziecka to nie tylko ruch taki jak chodzenie czy bieganie, ale jest to również praca zmysłów, rozwój emocjonalny, społeczny i kognitywny. Praca  z małym pacjentem jest jej pasją. 

Bądźmy w kontakcie