Kadra

Położna środowiskowo-rodzinna

Natalia Mendowska

Jestem położną środowiskowo-rodzinną z bogatym doświadczeniem zawodowym ( wieloletnia praca w szpitalu na Oddziale Porodowym, Położniczym i Patologii Ciąży a także nabyte doświadczenie w pracy w środowisku). Posiadam tytuł magistra położnictwa i specjalizację z pielęgniarstwa położniczego, jestem też edukatorem d/s laktacji w szkole rodzenia. Swoją pracę zawodową wykonuję z dużą pasją i zaangażowaniem. Podchodzę do życia z entuzjazmem, cechuje mnie charyzma, optymizm oraz duża energia życiowa. Łatwo przyciągam do siebie ludzi, nie   mam problemów z komunikowaniem się z innymi, jestem zarówno dobrym mówcą jak i słuchaczem, wczuwam się w położenie drugiego człowieka.

 Jestem zwolenniczką naturalnego karmienia piersią i filozofii bliskiego rodzicielstwa. Prywatne jestem szczęśliwą żoną i matką trójki synów

Położna rodzinna

Kinga Kańduła

Dawno temu kiedy jeszcze studiowałam, wymarzyłam sobie, że będę pracować w środowisku i opiekować się matkami i ich dziećmi. Kiedy w 2013 roku obroniłam się i uzyskałam tytuł magistra położnictwa postanowiłam, że kiedyś stworzę miejsce pełne pasji i wsparcia dla przyszłych rodziców. I tak stałam się założycielką bezpłatnej szkoły rodzenia.

Jestem spełnioną zawodowo położną rodzinną , z ponad 10 letnim stażem w pracy w środowisku

 Z ogromnym zaangażowaniem zajmuję się opieką okołoporodową edukując kobiety ciężarne i opiekując się nimi w połogu. W czasie spotkań edukacyjnych dzielę się swoja wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi rodzicami.

W 2014 roku ukończyłam podyplomowe studia w zakresie dydaktyki medycznej i promocji zdrowia

Od 2017 roku jestem  edukatorem ds.laktacji, na co dzień rozwiązuje problemy laktacyjne oraz wspieram matki karmiące.

Moja praca jest dla mnie misją, mój zawód wyróżnieniem wiele radości sprawiają mi podziękowania od pacjentek. Dzięki temu czuję się potrzebna i wiem, że to co robię nie jest przypadkowe.

Osobiste doświadczenia pokierowały moją ścieżkę zawodową w dobrym kierunku  a położnictwo to moje miejsce na ziemi.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką dwóch cudownych High Need Babies

Bądźmy w kontakcie